Kallid kliendid, head reisijad!

See kevad saabub teisiti. Vaatamata sellele oleme veendunud, et teadmatus ja ebakindlus lõpeb varem või hljem. Pigem varem.

Kuid ka väikeettevõtetel nagu meie, tuleb see aeg üle elada. Meie büroo tegeleb ainult koolireisidega ning 8 kuu vältel oleme võtnud vastu tellimusi,teinud ettevalmistusi reiside toimumiseks ning teinud kulutusi. Oleme hetkel sundseisus, sest kõik see tabas meid just tipphooajal.

Me lubame, et ei keeldu ühegi reisi korraldamisest. Me pakume kõikidele tellijatele võimalust juba tellitud reis edasi lükata. Tunnustame neid koole, kes ei ole lõpetanud reiside tellimist! Sellega tagame, et reisihooaeg ei jää ära, vaid lükkub pisut edasi. Me väga loodame ,et mai keskel on see kõik läbi ja elu läheb edasi.

Mõned koolid on juba saanud kannatada seoses reiside tühistamise ja sellest tulenevate sanktsioonidega. Tegeleme sellega ja vaatame, kuidas olukorda leevendada. Ootame valitsuse samme lubaduste valguses ettevõtjaid aidata.

Meie kontor on suletud, aga telefonid- meilid töötavad ja oleme alati teie käsutuses, et võtta vastu uusi reisisoove- elu läheb edasi. Kohtume teiega juba uutel reisidel!

Lõpetuses link artiklile, mis mõjub nagu allikavesi praeguses olukorras:


https://www.err.ee/1065206/indrek-kiisler-peatage-husteeria-ma-tahan-maha-minna

Roman Hagi
Juhatuse esimees

Meie instagrami feed #scandinaviantours #koolireisid
Sotsiaalmeedia

See on mugav võimalus olla meie tegemistega kursis!

0
Connecting
Please wait...
Saada sõnum

Vabandame! Me ei ole praegu siin. Jätke sõnum ja võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust.

Nimi
* E-mail
* Kirjeldus
Sisene

Küsimusi? Me oleme siin. Saatke meile sõnum!

Teie nimi
* E-mail
* Kirjeldage situatsiooni
Me oleme siin!
Tagasiside

Aidake meil paremini Teid aidata! Teie tagasiside on meile oluline!

Kuidas hindate meie abi?