×
Sotsiaalmeedia

Austria- Tšehhi- Poola

Sihtpunkt: AUSTRIA

Hinnad. Universaalne tabel:

Grupi suurus Hind
40 õpilast+ 3 saatjat tasuta 349.95 EUR / inimene

Kaunimad linnad ja lossid Austrias, Tsehhis ja Poolas

Imeline  Viin, kus kõrvus helisevad Straussi valsside meloodiad, Schönbrunni kuninglik palee, ainulaadne Tsehhi  keskaegne loss Ledinice, Poola pärl- suurejooneline Krakowi vanalinn ja kuningapalee ning katoliku maailma vaimne keskus Czestochowa, Jasna Gora klooster. Kõike seda ilmestab kolme riigi ainulaadne loodus, tänapäevane elurütm. 

 

1 päev 

Väljasõit  Tallinnast  6.00 ja edasi  läbi Läti ja Leedu Poolasse.Teel kohvipausid. Hilisel õhtutunnil jõuame ööbimispaika Varssavis. Majutus mugavustega hotellis. 

 2 päev 

Hommikusöök hotellis. Asume teele  Austria pealinna Viini suunas. Teel kohvipausid, meie reisisaatja  tutvustab  Poola ja Tsehhi ajalugu, tavasid ja tänapäeva elu-olu. Õhtuks jõuame Viini. Majutus majutus mugavustega hostelis.

Vaba aeg õhtuseks jalutuskäiguks Viinis.

 Viin on Austria pealinn ja samas ka üks Austria liidumaadest. Linn asub kauni ja võimsa Doonau jõe ääres ning on Habsburgide monarhia ja Austria – Ungari impeeriumi suuraegade tunnistajaks. Viini vanalinn kuulub aastast 2001 UNESCO maailmapärandite nimistusse.

3 päev 

Hommikusöök hostelis või hotellis. Tutvumine Viini vaatamisväärsustega koos kohaliku giidiga .

Viini ajalugu ulatub tagasi Rooma riigi aegadesse. Linnaga teeme tutvust nii bussi- kui jalgsiekskursiooni käigus. 

Jalutame Ringstrassel – 4 km pikkusel esindustänaval, kus asuvad sellised ajaloolised hooned nagu Viini raekoda, parlament;   Külastame Viini üht sümbolit Stephansdom`i – Püha Stephani kirikut, mis oli Viini peapiiskoppide asupaik ja mis kuulub siiani Kesk – Euroopa tähtsamate gooti ehitiste hulka. Tõuseme kiriku torni ja saame nautida imelist vaadet Viinile. Lõunapaus. Liblikamaja külastus  – sajad ringi lendavad troopilised liblikad, tõeline unustamatu elamus.

Liblikamaja avati 1993.a  ja asub 200 m kaugusel Viini kuulsast ooperimajast, kuuludes koos palmimajaga Hofburgi lossikompleksi juurde . 

 Vaba aeg.

4 päev 

Hommikusöök . 

Habsburgide dünastia liikmete suvekodu  Schönbrunni palee ja Prateri pargi  külastus. Grand Tour – 40 paleeruumi-  ekskursioon kestvusega 50-60 min. Paraadsaalid ja valitsejate privaatruumid, Maria Theresa aegne väärtuslik 18. saj. interjöör.

Kui valite lossiga tutvumiseks  Grand Touri, jääb Teile aega soovil külastada  lisatasu eest Viini loomaaeda, mis paikneb Schönbrunni palee aias ja on üks vanemaid loomaaedu maailmas, asutatud 1752.a. Praegu on loomaaias 760 erinevat loomaliiki (hiidpandad, aafrika elevandid, koaalad) ja 2010 aastal valiti parimaks Euroopa loomaaiaks. 

Seejärel alustame  sõitu Tsehhi suunas, et külastada Lednice lossi Moraavias. Lednice loss on üks luksuslikemaid, romantlisemaid  losse kogu Tšehhi Vabariigis. See paikeb kolme riigi- Tšehhi,  Slovakkia, Austria- piiril ning asub jääkülma Dõija jõe kaldal.

Lossil on põnev ja rikkalik ajalugu. Esmamainimine ajalooürikutes 1222.a. Hingematvalt  kaunid interjöörid , luksuslikud paraad – ja privaatruumid ning lastetoad. Lossi ümbritsevaid kaunid pargid,kus peidus luksuslik talveaed aastaringselt õitsvate lilledega ja haruldaste troopiliste taimedega.

Majutus mugavustega hostelis või hotellis Ostravas .

 5 päev 

Peale hommikusööki asume teele Poola suunas, et teha seal tutvust Poola kunagise pealinna Krakowiga. Ekskursioon Krakowi vanalinnas.

Krakow – tutvumine vaatamisväärsustega vanalinnas: turuplats, mille keskel seisab alati tuvidest ümbritsetud poeet Mickiewicz ja kalevikaupmeeste maja Sukiennice, kahetorniline Maria kirik kuulsa skulptuurse altariga, vanad linnakindlustused ja Floriani värav. Euroopa üks vanimaid ülikoole – Jagiello ülikool. Wawel – kuningaloss, mida ilmestavad  kaunid kaaristud,  katedraal – Poolamaa kuningate kroonimiskirik. Jalutame kuninglikel õuedel.

Jälle  teele.

Czestochowa, Jasna Gora klooster- Poola vaimne pealinn ja palverännaku peamine koht, kloostrikompleks, mille ehitamist alustati 1382.a. Imelised barokkinterjöörid ja imettegeva Musta Madonna ikoon. Johannes Paulus II on Jasna Gora kloostrit nimetanud paigaks, kus “tuksub Poola rahva süda”

Majutus mugavustega hotellis Varssavis

6 päev 

Varajane hommikusöök hotellis. Alustame koduteed, sõites jälle läbi Poola, Leedu, Läti. Eestisse , meie reisi alguspaika, jõuame hilistel õhtutundidel.

HINNAS SISALDUB:
– mugavustega buss;

– giid-reisisaatja teenus;

  kohalik giid ( eks. inglise , saksa või vene keeles ) Viinis,

– sissepääsud   

Austria – Viin :   Stephansdom – Püha Stephani kirik  , Schönbrunni palee

– liblikamaja külastus

Tsehhi – Moraavia :  Lednice loss ;

– majutus  Poolas koos hommikusöögiga

– majutus Viinis koos hommikusöögiga

– majutus Ostravas koos hommikusöögiga

 

LISATASU EEST:

•Rätik  Viini hostelis  – 2 eur

•Viini loomaaed –  õpilased – 9 eur , täisk. – 18 eur 

Hinnad võivad muutuda, antud hinnad 2018.a.

Reisijal peab kaasas olema kehtiv pass või ID kaart ja õpilaspilet 

Reisi hind kehtib kuni 17-aastastele (17 kaasa arvatud), vanematele küsi pakkumist!

 

 

Pakume nii tervise- kui reisitõrkekindlustust, küsi pakkumist!

MIS ON REISIKINDLUSTUS JA MIS ON REISITÕRKEKINDLUSTUS?
Reisikindlustuse kõige olulisem osa on meditsiiniabi kindlustus, mis katab välisriigis alanud haigusega või õnnetusjuhtumiga seotud ravikulud.
Lisaks tervisekindlustusele on võimalik valida ka reisitõrkega kindlustust, see tähendab seda, et kui laps viimasel hetkel enne reisi haigestub või juhtub mõni õnnetus temaga või lähedastega, siis kindlustusfirma kompenseerib arsti või politseitõendi alusel reisi kogumaksumuse. Reisitõrkekindlustus sisaldab alati ka tervisekindlustust.

 

Broneeri kohe!

  • DD slash MM slash YYYY
  • DD slash MM slash YYYY
  • * Kohustuslikud väljad