×
Sotsiaalmeedia

BERLIIN- POTSDAM

Sihtpunkt: SAKSAMAA

Hinnad. Universaalne tabel:

Grupi suurus Hind
40+ 3 saatjat tasuta, hind alates 319.95 EUR / inimene

Lisatasu eest:

Täiskasvanud Laps vanuses 13-17a Laps 7-12a
Berliini Juudi Muuseum 5 EUR 5 EUR 5 EUR
Berliini teletorn 10.5 EUR 6.5 EUR 6.5 EUR
Berliini loomaaed 13 EUR 10 EUR 10 EUR
Berliini loomaaed ja aquarium 20 EUR 15 EUR 15 EUR

1. päev 

Väljasõit orienteeruvalt 05:30 rühmale sobivast kohast. Sõit läbi Läti, Leedu, ja Poola. Ööbimine Varssavis või Varssavi lähiümbruses turistiklassi hotellis või hostelis.

2. päev 

Hommikusöök hotellis.  Jätkub sõit läbi Poola ja Saksamaa idaosa, õhtuks jõuame Berliini. Majutus hotellis.Vaba aeg

 3. päev

Hommikusöök. Pärast Berliini müüri langemist ning linna ida- ja lääneosa ühendamist on Berliinist saanud taas Saksamaa suurim ning tähtsaim linn. Suhteliselt väikesele pindalale on koondunud terve hulk ehitusmälestisi, millega teeme tutvust ekskursiooni käigus. Ekskursioonil tutvume järgmiste objektidega: Alexanderplatz, teletorn, raekoda, Toomkirik, Muuseumisaar,  Nikolai linnaosa, Maarja-kirik, Pärnade Allee (Unter den Linden), Lustgarten, Relvaarsenal,  Humboldti ülikool, Friedrich II ratsamonument, Hedwigi katedraal, Brandenburgi värav, Riigipäevahoone,  valitsuskvartal, linnapark Tiergarten, Maailmakultuuride maja, Carillon, Bellevue loss, Võidusammas, 17.juuni tänav, Charlottenburgi loss, Kurfürstendamm, Europa Center, Berliini tuntuim kaubamaja KaDeWe, Kultuurifoorum (Filharmoonia, Uus Rahvusgalerii, Tarbekunstimuuseum),  Potsdami väljak , Gendarmenmarkt. Vaba aeg.

4. päev

Hommikusöök. Sõit Berliinist 26 km kaugusel asuvasse Potsdami, mis asub Haveli jõe ääres, moodustades osa  Beliin-Brandenburgi linnastust.  Kuni 1918. aastani oli Potsdam Preisi kuningate ja Saksa keisrite elupaigaks. Linna ümbruses on mitmeid  omavahel ühendatud järvi ja tähtsaid kultuuriobjekte. Neist märkimisväärseim on Sanssouci park ja loss,  mis on Saksamaa suurim UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluv objekt. Sanssouci loss on Potsdami keskus ja rokokookunsti pärl. Imeilusad alleed, terrassid, purskkaevud, antiikmütoloogiast pärinevad skulptuurid teevad selle lossiansambli üheks kõige kaunimaks Euroopas. Rühmale on kahetunnine ekskursioon pargis ja lossis koos  kohaliku giidiga.

Sõit bussiga tagasi Berliini. Vaba aeg

5. päev

Hommikusöök. Sõit läbi  Saksamaa ja Poola Varssavisse, ülevaatlik linnaekskursioon,
mille käigus külastame Varssavi vanalinna, vaatame kuningalossi, lossiväljakut ja Sigmundi monumenti. Majutus Varssavis või Varssavi lähiümbruses turistiklassi hotellis või hostelis.

6. päev

Hommikusöök.

Kojusõit läbi Poola, Leedu ja Läti, Tallinna jõuame hilisõhtul

 

HINNAS SISALDUB:

– Mugavustega buss
– Giid-reisisaatja
– Ekskursiooniprogrammid
– 2 ööd majutust Poolas koos hommikusöökidega
– 3 ööd majutust Berliinis hostelis koos hommikusöökidega (õpilastele 4- ja 6-kohalised toad)
– Potsdami Sanssouci lossi ja pargikompleksi külastus koos kohaliku giidiga

Reisijal peab kaasas olema kehtiv pass või ID kaart

Reisi hind kehtib kuni 17-aastastele (17 kaasa arvatud), vanematele küsi pakkumist!

Seda reisi on võimalik kombineerida Praha- Karlštejn- Dresden kultuurireisi programmiga

 

Pakume nii tervise- kui reisitõrkekindlustust, küsi pakkumist!

MIS ON REISIKINDLUSTUS JA MIS ON REISITÕRKEKINDLUSTUS?
Reisikindlustuse kõige olulisem osa on meditsiiniabi kindlustus, mis katab välisriigis alanud haigusega või õnnetusjuhtumiga seotud ravikulud.
Lisaks tervisekindlustusele on võimalik valida ka reisitõrkega kindlustust, see tähendab seda, et kui laps viimasel hetkel enne reisi haigestub või juhtub mõni õnnetus temaga või lähedastega, siis kindlustusfirma kompenseerib arsti või politseitõendi alusel reisi kogumaksumuse. Reisitõrkekindlustus sisaldab alati ka tervisekindlustust.

 

Broneeri kohe!

  • DD slash MM slash YYYY
  • DD slash MM slash YYYY
  • * Kohustuslikud väljad