×
Sotsiaalmeedia

Helsingör-Kopenhagen

Sihtpunkt:

Hinnad. Universaalne tabel:

Grupi suurus Hind
40+4 saatajat tasuta, hind alates 345 EUR / inimene

Lisatasu eest:

Täiskasvanud Laps vanuses 13-17a Laps 7-12a
hommikusöök laeval 9 EUR 9 EUR EUR
õhtusöök laeval 19 EUR 19 EUR EUR
hommikusöök Danhostelis 13 EUR 13 EUR EUR

1.päev

Väljasõit hommikul kokkulepitud kohast. Bussisõit läbi Läti ja Leedu, teel teeme jalasirutuspeatusi ning kohvipause. Laev väljub Klaipedast kell 21.00. Soovijaile õhtusöök rootsi lauas. Majutus 4-kohalistes B-klassi kajutites. Karlshamni jõuame hommikul kella 10.00 ajal, enne seda soovijaile hommikusöök.

2.päev

Karlshamnist Helsingbori sõidame umber 2 tundi ja seejärel ületame juba väina. Teisel pool Sundi väina kõrgub salapärane loss, mille kirjutas kuulsaks W.Shakespeare. Hamleti lossina tuntud Kronborgi külastus.  Kopenhagenisse jõuame peale lõunat ja teeme ülevaatliku linnaekskursiooni, õhtul vaba aeg. Majutus Kopenhageni kesklinnas Tivoli aeade kõrval asuvas Danhostelis.

3.päev

Soovi korral hommikusöök hostelis. Jätkame tutvust Taani pealinnaga – linna sümbol Väike Merineitsi, Marmorkirik, Amalienborgi palee ja vahtkonnavahetus ning laevasõit lahel ja kanalitel. Laevasõidul näeme lähedalt Euroopa üht erilisemat Kopenhageni ooperiteatrit, samuti neid piirkondi, kuhu bussiga ei pääse. Laevaekskursioon on ingliskeelne. Seejärel lõunapaus ning õhtupoolikul alustame tagasiteed Rootsi poole. Ületame Euroopa pikima, Öresundi silla, kust avanevad imelised vaated ning paaritunnise bussisõidu järel oleme taas Karlshamnis, kust praam väljub 19.00 Majutus 4-kohalistes B-klassi kajutites, soovijatele õhtusöök.

4.päev

Laev jõuab Klaipedasse kell 9.00, enne seda soovijatele hommikusöök. Järgneb kodutee läbi Leedu ja Läti, õhtuks jõuame taas reisi alguspunkti.

HINNAS

 • mugavustega buss
 • giid-reisisaatja
 • 4-kohalised kajutid laeval
 • praamisõit Helsingborg-Helsingör
 • Kronborgi lossi külastus
 • majutus Danhostelis
 • linnaekskursioon Kopenhagenis
 • laevasõit kanalitel

Soovi korral küsi 5-päevase reisi pakkumist! Umbes + 70 eur

Pakume  reisitõrkekindlustust, 7.22

MIS ON REISIKINDLUSTUS JA MIS ON REISITÕRKEKINDLUSTUS?
Reisikindlustuse kõige olulisem osa on meditsiiniabi kindlustus, mis katab välisriigis alanud haigusega või õnnetusjuhtumiga seotud ravikulud.
Lisaks tervisekindlustusele on võimalik valida ka reisitõrkega kindlustust, see tähendab seda, et kui laps viimasel hetkel enne reisi haigestub või juhtub mõni õnnetus temaga või lähedastega, siis kindlustusfirma kompenseerib arsti või politseitõendi alusel reisi kogumaksumuse. Reisitõrkekindlustus sisaldab alati ka tervisekindlustust.

 

Broneeri kohe!

 • DD slash MM slash YYYY
 • DD slash MM slash YYYY
 • * Kohustuslikud väljad