Sihtpunkt: REISID EESTIS
Virumaa loodus – Eesti üks vaheldusrikkamaid ja kauneimaid. Siin kipub ühest päevast väheks jääma. Reisi kestel tutvume Eestimaa kõige idapoolsema maakonnaga, mis on ühtlasi ka Eesti suurim tööstuspiirkond, erinevate kultuuride, keelte ja uskude piiril asuv piirkond.
HINNAS
* reisibuss
* giid-reisisaatja teenused
* kirjeldatud ekskursiooniprogramm
* Kohtla Kaevandusmuuseum koos kaevurilõunaga
* kohalik giid kaevandusmuuseumis
Väljasõit hommikul kooli juurest või mujalt kokkulepitud kohast. Põhja – Eestiga tutvumist alustame Eesti Niagara juurest – Jägala juga, muistse aja kultuspaik ning meie vanima vesiveski asukoht. Vaatame Kunda hüdroelektrijaama, mis ehitati 1893. aastal ja see on Baltimaades esimene. 1870 alustati Kundas tsemendi tootmist. Sellest ajast on säilinud Kunda pudelahi, mis Euroopas omalaadsete seas ainus säilinu. Sõidame läbi vallakeskusest, kus võeti tarvitusele õ – täht.
Kohtla kaevanduspark-muuseumi külastus. Kaevuri kiirkursusel tutvutakse kaevurite tööpaikade ja maa-aluse lõhkeainelaoga, oma silmaga saab näha ning käega katsuda kaevandustehnikat ning sõita kaevurite kombel tõelise maa-aluse rongiga. Tööpäeva lõpuks saavad tublid kiirkursusel osalenud kaevurid tasustatud ja autasustatud. Põnev tööpäev maa all lõpeb kosutava kaevurilõunaga. Võimalus ronida Kohtla-Järve lähistel Kukrusel asuva tuhamäe otsa. Seejärel sõidame Ontika pankrannikul, mis on Rootsist Ölandi saarelt algava ja Venemaal Ladoga järve kandis lõppeva üle 1100 km pikkuse kuulsa Balti klindi kõige kõrgeim osa. Ontika lähistel saavutab ta maksimumi – 55,6 m. Peatuse teeme Eesti kõrgeima Valaste joa juures. Pühajõe kaldal jalutame Oru pargis ja vaatame kohta, kus asus Eesti Vabariigi riigipea suveresidents. Peale seda algab sõit tagasi koju.

Reisi hind kehtib kuni 17-aastastele (17 kaasa arvatud), vanematele küsi pakkumist!

 

Hinnad. Universaalne tabel:

Grupi suurus Hind
40+3 saatjat tasuta, hind alates 42.95 EUR / inimene
30+2 saatjat tasuta, hind alates 49.95 EUR / inimene
Meie instagrami feed #scandinaviantours #koolireisid
Sotsiaalmeedia

See on mugav võimalus olla meie tegemistega kursis!

0
Connecting
Please wait...
Saada sõnum

Vabandame! Me ei ole praegu siin. Jätke sõnum ja võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust.

Nimi
* E-mail
* Kirjeldus
Sisene

Küsimusi? Me oleme siin. Saatke meile sõnum!

Teie nimi
* E-mail
* Kirjeldage situatsiooni
Me oleme siin!
Tagasiside

Aidake meil paremini Teid aidata! Teie tagasiside on meile oluline!

Kuidas hindate meie abi?