×
Sotsiaalmeedia

KLAIPEDA- PALANGA 4 päeva

Sihtpunkt: LEEDU

Hinnad. Universaalne tabel:

Grupi suurus Hind
Kuni 15.05, 40 õpilast +3 saatjat tasuta, hind alates 279.95 EUR / inimene
Kuni 15.05, 30 õpilast +2 saatjat tasuta, hind alates 299.95 EUR / inimene
Kuni 15.05, 24 õpilast +2 saatjat tasuta, hind alates 309.95 EUR / inimene
Alates 16.05, 40 õpilast+3 saatjat tasuta, hind alates 309.95 EUR / inimene
Alates 16.05, 30 õpilast+2 saatjat tasuta, hind alates 339.95 EUR / inimene
Alates 16.05, 24 õpilast+2 saatjat tasuta, hind alates 349.95 EUR / inimene

Lisatasu eest:

Täiskasvanud Laps vanuses 13-17a Laps 7-12a
Salduse Lehmakommivabriku külastus 2.5 EUR 2.5 EUR 2.5 EUR
Dinosauruste pargi külastus EUR EUR EUR

1.päev

Väljasõit orienteeruvalt kell 07:00 kooli juurest või mujalt rühmale sobivast kohast. Sõidame läbi Ikla piiripunkti, kus teeme väikese pausi ja jätkame teekonda läbi Lätimaa sadamalinna Liepaja suunas. Soovil teeme peatuse Läti väikelinnas Salduses, kus külastame lehmakommide vabrikut (orienteeriv ringkäik 1,5 tundi, lisatasu eest) ning sõidame läbi Liepaja Leedu piiri suunas. Õhtuks jõuame Palangasse. Majutus Palanga hotellis  Muza. Hinnas  hommikusöögid
Õhtu võimalik veeta rannas või Palanga jalakäijate tänaval.

2. päev

Hommikusöök hotellis.  Külastame Palanga merevaigu muuseumi krahv Tishkevitshi lossis, jalutame pargis, käime vanausuliste tulehoidmise kohas Bierute mäel. Peale lõunat sõidame Kretingasse (15 km), kus külastame sealset imelist talveaeda ja etnograafiamuuseumi. Ka siia ulatusid krahv Tishkevitshi valdused ja just Kretingasse lasi krahv oma abikaasale rajada kauni talveaia. Tänaseks on restauraatorid likvideerinud ajahamba purustused ja Euroopa üks omanäolisemaid ja liigirikkamaid talveaedu avanud uksed külastajatele – 1500 erinevat eksootilist taimeliiki, bassein ja seal elavad kilpkonnad ja papagoi nimega krahvinna Barbora oma hullutava lauluga. Etnograafiamuuseum paikneb vanas veskihoones ja jutustab meile siinse rahva kuulsusrikka loo. Õhtuks tagasi Palangas.

3.päev

Hommikusöök hotellis. Sõidame Klaipedast praamiga Kura säärele. Võimalusel jälgime merelõvide etendust, seejärel vaatame taasavatud delfinaariumis toredat delfiinide etendust ning külastame meremuuseumi. Teeme tutvust tõelise loodusime – Kura säärega ja kindlasti jalutame mererannas, et leida oma õnnetoov merevaigutükike.Edasi sõidame Nidasse. Teel ootab meid nn. Leedumaa Sahhaara, mis kuulus oma võimsate liivadüünidega ja kus võimalusel võtame ette tõelise kõrbematka.Teeme peatuse Juodkrantes, imelises puhkekülas, mis lummab oma erilise rahu ja vaikusega. Kaldapromenaad ja seda kaunistavad kiviskulptuurid,  “nõidade mägi” muinasjututeemaliste puuskulptuuridega, suveniirid ja suitsukala.  Tagasi Klaipedasse ja teel Palangasse külastame soovil Dinosauruste parki, mis on ainuke sellelaadne Baltikumis ( lisatasu eest ).Ööbimine Palangas samas hotellis.

4. päev

Peale hommikusööki hotellis asume koduteele. Teel teeme peatuse, et külastada Külma sõja muuseumi. See on kunagine Nõukogude armee tuumaraketi baas, kus neljas šahtis hoiti tuumalõhkepeadega rakette, praegu on seal avatud põnev muuseum  – külma sõja muuseum, cold war museum).Jätkame teekonda ja teeme peatuse Šiauliai lähedal asuvas katoliikliku maailma pühas paigas Ristimäel, kuhu 1863 a.ülestõusu mälestuseks kohalik rahvas hakkas tooma riste. Hiline lõunapaus Riias „ Lidos“. Koju jõuame hilisõhtul.

NB! Scandinavian Tours jätab endale õiguse teha muudatusi reisi ajakavas. 

NB! Palun küsida pakkumist,sest hind võib ka soodsam olla.

 

 

HINNAS SISALDUB:
– Mugavustega buss
– Giid-reisisaatja teenus
– Majutus Palangas vastavalt valikule koos hommikusöökidega
– Merevaigumuuseumi külastus
– Kretinga talveaia ja etnograafiamuuseumi külastus
– Delfinaariumi külastus

– meremuuseumi külastus

– Külma sõja muuseumi külastus

 

 

Reisijal peab kaasas olema kehtiv pass või ID kaart

Reisi hind kehtib kuni 17-aastastele (17 kaasa arvatud), vanematele küsi pakkumist! Näidishinnad on majutusega hotellis Raze, majutusega Muzas lisandub 10 euri.

 

Pakume reisitõrkekindlustust, 6.99

MIS ON REISIKINDLUSTUS JA MIS ON REISITÕRKEKINDLUSTUS?
Reisikindlustuse kõige olulisem osa on meditsiiniabi kindlustus, mis katab välisriigis alanud haigusega või õnnetusjuhtumiga seotud ravikulud.
Lisaks tervisekindlustusele on võimalik valida ka reisitõrkega kindlustust, see tähendab seda, et kui laps viimasel hetkel enne reisi haigestub või juhtub mõni õnnetus temaga või lähedastega, siis kindlustusfirma kompenseerib arsti või politseitõendi alusel reisi kogumaksumuse. Reisitõrkekindlustus sisaldab alati ka tervisekindlustust.

 

Broneeri kohe!

  • DD slash MM slash YYYY
  • DD slash MM slash YYYY
  • * Kohustuslikud väljad