×
Sotsiaalmeedia

LAIMA ŠOKOLAADIVABRIK ja RIIA LOOMAAED

Sihtpunkt: LÄTI ühepäevased reisid

Hinnad. Universaalne tabel:

Grupi suurus Hind
40 õpilast + 3 saatjat tasuta, hind alates 79.95 EUR / inimene
30 õpilast + 2 saatjat tasuta, hind alates 92.95 EUR / inimene
24 õpilast + 2 saatjat tasuta, hind alates 99.95 EUR / inimene
Reisi kava
Väljasõit kokkulepitud kohast  kell 7:00, Riiga jõuame umbes kell 12:00. Riia loomaaia külastus. Riia loomaaed sai 2008 aastal 100 aastaseks, avaral territooriumil
Mezaparkis elab pea 3000 isendit 430 liigist, seal saab tutvuda nii sebrade kui ka kaelkirjakutega, keda Tallinna loomaaias hetkel ei ole. Võib asendada Automuuseumiga
Lõunasöök Automuuseumis.
Järgneb Laima šokolaadimuuseumi külastus koos maiuste degusteerimisega ja töötamisega šokolaaditöötoas, kus saab ise käsitsi valmistada unikaalseid šokolaadikompvekke. Orienteeruv kestvus kaks tundi.
Enne kojusõitu teeme peatuse  kaubanduskeskuses.
Tagasisõitu alustame hiljemalt kell 18.00
Koju jõuame orienteeruvalt 22.30
Hind kehtib algusega Tallinnast ja selle lähiümbrusest (30 km raadiuses).
Reisidele teistest piirkondadest küsige pakkumist!
Hinnas sisalduvad:

– mugavustega buss;

– giid-reisisaatja teenused;

– Šokolaadimuuseumi külastus koos degusteerimisega;

– Šokolaadi töötoas šokolaadimaiuste valmistamine;

– Riia loomaaia piletid võib asendada Automuuseumiga
– Lõunasöök Automuuseumis
LISAINFORMATSIOON  Laima Šokolaadimuuseumi ja töökoja kohta
 Legend Läti rahvuslikust uhkusest Laima šokolaadist sisaldab endas palju armastust, tõendeid möödunud aegadest ning inimestest, kelle kätetööna see kõik sündis. Me tahaksime väga seda väärtuslikku pärandit Teiega jagada ja ootame Teid kõiki külla meie mineviku ja tänapäevaga tutvuma…

Hakkame kaugelt Aafrikast Guinea lahe äärest koos kakaoubadega rändama Riiga, tutvume lähemalt šokolaadivalmistamise võlumaailmaga ja saame teada kuidas ning millal algas selle imelise maiustuse tootmine Lätis. Otse loomulikult saame ka ise seda maitsvat toodangut degusteerida.

Muuseum asub 1939 aastal projekteeritud endises tööstushoones ja on Riia tuntuima maiustustetootja Laima industriaalse mineviku tunnistajaks. Muuseumihoones Miera ja Palidziba tänava nurgal on ka kohvik ja maiustustepood, mis on tuttav kõigile Riia elanikele juba mitmete põlvkondade vältel.

Laima šokolaadimuuseumi eluloo lehekülgedel on salvestatud parimate meistrite nimed, tublimad töötajad, unikaalsed tooted ja ülemaailmsed saavutused.

Kuidas oleks ise valmistada šokolaadikomme? Just sellele küsimusele leiad vastuse Laima šokolaaditöökojast, kus kogenud meistri juhendamisel saad ise valmistada unikaalseid šokolaadikompvekke ja ohh kui hästi maitsevad need oma valmistatud kommid.
See lugu Laimast köidab kõiki maiasmokki, nii suuri kui ka väikeseid, kes armastavad šokolaadi!

Reisijal peab kaasas olema kehtiv pass või ID kaart

Reisi hind kehtib kuni 17-aastastele (17 kaasa arvatud), vanematele küsi pakkumist!

 

Pakume reisitõrkekindlustust, 5.28

MIS ON REISIKINDLUSTUS JA MIS ON REISITÕRKEKINDLUSTUS?
Reisikindlustuse kõige olulisem osa on meditsiiniabi kindlustus, mis katab välisriigis alanud haigusega või õnnetusjuhtumiga seotud ravikulud.
Lisaks tervisekindlustusele on võimalik valida ka reisitõrkega kindlustust, see tähendab seda, et kui laps viimasel hetkel enne reisi haigestub või juhtub mõni õnnetus temaga või lähedastega, siis kindlustusfirma kompenseerib arsti või politseitõendi alusel reisi kogumaksumuse. Reisitõrkekindlustus sisaldab alati ka tervisekindlustust.

 

Broneeri kohe!

  • DD slash MM slash YYYY
  • DD slash MM slash YYYY
  • * Kohustuslikud väljad