×
Sotsiaalmeedia

LÕUNA-EESTI

Sihtpunkt: REISID EESTIS

Hinnad. Universaalne tabel:

Grupi suurus Hind
40+3 saatjat tasuta, hind alates 71.95 EUR / inimene
30+2 saatjat tasuta, hind alates 84.95 EUR / inimene
1 päev:
Väljasõit hommikul kell 07:00 kooli juurest või mujalt kokkulepitud kohast. Sõidame Eestimaa talvepealinna – Otepääle. Ronime Otepää linnamäele ja imetleme avanevat vaadet. Jalutame kauni Pühajärve kaldal, vaatame energiasammast ja sõjatamme. Edasi sõidame Sangastesse – Sangaste loss on üks omapäraseim ehitis Eesti mõisahoonete seas, aga vähemasti sama huvitav oli isiksusena härrastemaja rajaja ja peremees krahv Friedrich von Berg. Pilkupüüdvad romantilised lossihooned asuvad Lõuna-Eesti ühes kõige kaunimas paigas, maalilise maastikuga Otepää kõrgustikul. Võru linnas vaatame Katariina kirikut, Lauluisa monumenti ning käime Tamula järve ääres. Soovi korral vaba aeg Võru linnas. Edasi suundume Rõugesse, jalutame Ööbikuorus ja uudistame vesioinast.
Ööbimine turismitalus maalilises Rõuge ürgorus, võimalus kasutada lõkkeplatsi ja grilli, et ühiselt õhtusööki valmistada.
NB! Õpilastel kaasa võtta magamiskott!

2. päev

Kerge hommikusöök kämpingus. Ronime Baltikumi kõrgeima mäe – Suure Munamäe tippu.
Jalutame põgusalt Põlva tänavatel, pikema peatuse teeme Taevaskojas ja Piusa koobaste külastuskeskuses. Viimase peatuse teeme soovi korral Tartus.  Õhtuks jõuame tagasi koju.

HINNAS

– mugavustega buss
– giid-reisisaatja
– ekskursiooniprogramm
– majutus Ööbikuoru kämpingus ( õpilastel majutus 4-kohalistes kämpingumajades, õpetajatel puhkemajas )
– kerge hommikusöök ( tee, kohv, värsked pirukad )
– Sangaste lossi külastus koos kohaliku giidiga
– Munamäe torni trepipilet
– Piusa koobaste külastuskeskus koos kohaliku giidiga

Reisi hind kehtib kuni 17-aastastele (17 kaasa arvatud), vanematele küsi pakkumist!

Scandinavian Tours soovitab:
Maanteemuuseum. Põnev ja unikaalne muuseumikompleks, kus lapsed saavad läbi mängu ja aktiivse tegevuse omandada teadmisi meie teede ja liiklusvahendite ajaloost ning tänapäevast.
Otepää seikluspark. Kaunis Otepää Looduspargis, Tehvandi spordikeskuse naabruses asub Otepää Seikluspark, kus iga hakkamist täis inimene saab proovile panna oma julguse, tasakaalu ja otsustusvõime ning nautida mõnusat rännakut.
Elistvere loomapark. See pole just tavaline loomaaed, vaid rajatud loomade varjupaigaks, siis on kõigil asukatel seal rääkida ka oma ajalugu. kohaliku giidi saatel jalutame ja tutvume kodumaiste loomade ja loomakestega.
Jaanalinnufarm. Rõuges asub erafarm, kus koos saatjaga saab tutvuda lindude eluoluga.

Võib kombineerida ka Tartuga: Tõravere Observatoorium. Observatooriumi töösuunad võib jagada kolme osakonda: astrofüüsika, kosmoloogia ja atmosfäärifüüsika. Uudiseks on virtuaalplanetaarium – spetsiaalse programmiga näiatakse seinale kõike seda, mida vanasti tehti suurte spetsiaalsete masinatega: öö ja päeva vaheldumist, täistaeva liikumist erinevatel Maa laiuskraadidel, tähtkujusid, planeete ja nende liikumist ja palju, palju muudki.
Tartu Mänguasjamuuseum. Ekspositsioonis on väljas nukud ja mänguasjad, millega lapsed on siinmail mänginud viimase 150 aasta jooksul. Muuseumis asub mängutuba, kus lapsed saavad mängida arendavate mänguasjadega, teha nukuteatrit, riietuda kostüümidesse, joonistada ja meisterdada. Teatri- ja filminukkude majas, kus on eksponeeritud viimase 50 aasta jooksul Eestis valminud nukufilmide ja nukuteatrietenduste tegelasi ning traditsioonilisi teatrinukke üle maailma, saab vaadata Eesti animafilme, mängida lauamänge, katsetada lihtsamaid optilisi nippe ning värvida filmiteemalisi värvipilte.
TÜ Zoloogiamuuseum. Muuseumi ekspositsioon järgib loomariigi süsteemi. See liikumatu loomaaed pakub põnevat vaatamist igale loodushuvilisele. Uudistada saab topiseid ja suurte imetajate skelette.
A Le Coq Tartu Õllemuuseum. Muuseum avati 1. juulil 2003. aastal Tartu Õlletehase 1898. aastal valminud linnasetornis.Muuseumis on kokku üle 300 eksponaadi, mis jutustavad maailma ja Eesti õllekultuurist ning A. Le Coqi ajaloost.

 

Pakume nii tervise- kui reisitõrkekindlustust, küsi pakkumist!

MIS ON REISIKINDLUSTUS JA MIS ON REISITÕRKEKINDLUSTUS?
Reisikindlustuse kõige olulisem osa on meditsiiniabi kindlustus, mis katab välisriigis alanud haigusega või õnnetusjuhtumiga seotud ravikulud.
Lisaks tervisekindlustusele on võimalik valida ka reisitõrkega kindlustust, see tähendab seda, et kui laps viimasel hetkel enne reisi haigestub või juhtub mõni õnnetus temaga või lähedastega, siis kindlustusfirma kompenseerib arsti või politseitõendi alusel reisi kogumaksumuse. Reisitõrkekindlustus sisaldab alati ka tervisekindlustust.

Broneeri kohe!

  • DD slash MM slash YYYY
  • DD slash MM slash YYYY
  • * Kohustuslikud väljad