×
Sotsiaalmeedia

PRAHA 7 päeva

Sihtpunkt: TŠEHHI

Hinnad. Universaalne tabel:

Grupi suurus Hind
40+3 saatjat tasuta, hind alates 379.95 EUR / inimene

1. päev
Väljasõit Tallinnast kell 07:00, sõidame läbi Läti ja Leedu Poolasse. Majutus Varssavis 3* hotellis.

2.päev
Hommikusöök hotellis. Jätkame reisi läbi Poola Tsehhi Vabariigi pealinna Praha suunas.
Lõunapeatuse teeme Czestochowas, kus asub Jasna Gora klooster, mida külastab igal aastal ligi 4 miljonit palverändurit, et pöörduda palvetes imettegeva ikooni Musta Madonna poole. Johannes Paulus II on Jasna Gora kloostrit nimetanud paigaks, kus „tuksub Poola rahva süda”.

Õhtutundidel jõuame Prahasse. Majutus mugavustega hotellis või noortehostelis.

3. päev
Hommikusöök.
Kohtumine kohaliku giidiga ning tutvumine jalgsiekskursiooni käigus Praha vaatamisväärsustega. Ekskursiooni kestvus ~4 tundi.
Strahovi Klooster, Praha loss ja Püha Vituse Katedraal, Karli Sild, Vanalinna väljak ja astronoomiline kell, Vlaclavi väljak – moodsa Praha sümbol, juudi kvartal.

Vaba aeg lõunapausiks ja tutvumiseks Praha kaubanduseluga või hoopis muuseumide ja näituste külastamiseks.

4. päev
Hommikusöök hotellis. Sõit bussiga Karlovy Varysse (120 km).
Karlovy Vary on tuntuim ja suurim kuurort Tšehhi Vabariigis. Ta on maailmakuulus oma kuumade mineraalveeallikate, arhitektuuri, aedade ning parkide poolest. Linnal on väga pikk ajalugu ja tänapäeval on ta Praha järel Tšehhi kõige külastatavam koht. Alates 17. sajandist on selles linnas oma tervist turgutanud palju tuntud kultuuritegelasi, kirjanikke, muusikuid. Nimeliselt võib välja tuua Beethoveni, Schilleri, Chopini, Goethe ja Paganini.
Tänapäeval varustavad linna erinevaid spa-keskusi 12 mineraalveeallikat, mis on oma keemilise koostise poolest unikaalsed. Karlovy Vary on tuntud ka oma klaasitööstuse, kristalli ja portselani poolest. Soovi korral toimub lõunasöök linnas, vaba aeg. Soovitame külastada Diana vaateplatvormi, kust avaneb kaunis panoraamvaade kogu ümbruskonnale. Vaateplatvormile saab nii jala kui ka tõstukiga.
Võimalik ujuda sanatooriumis Termal lahtise taeva all asuvas termaalveega täidetud basseinis, kus veetemperatuur on umbes 30 kraadi. Sanatoorium asub kõrgendikul ja sealt avaneb suurepärane vaade Karlovy Vary linnale.

Õhtuks jõuame tagasi Prahasse.

5. päev
Hommikusöök hotellis, sõit bussiga Karlštejni lossi (45 km). Karlštejn on Praha lähistel asuv võimas loss, mis kõrgub üle Karlštejni küla. Loss ehitati 14. sajandil olles üks tähelepanuväärsemaid arhitektuuri mälestusmärke. Seal hoiti kuninglikke väärisesemeid, reliikviaid ja kroonijuveele. Lossi keskmes asub kullatud seintega Püha Risti kabel, mis on kaetud poolvääriskividega. 127 pühakupilti on loodud kuulsa meistri Teodori poolt, mis kuulvad maailma suurimate gooti paneelmaalide kogu hulka. Lossi ümbriseb Karlštejni küla, kus on palju hubaseid restorane, kohvikuid ja suveniiripoode. Soovi korral toimub lõunasöök linnas.
Õhtuks tagasi Prahasse.

6. päev
Hommikusöök hotellis. Sõit läbi Poola kodu poole, majutus Varssavis 3* hotellis.

7.päev
Hommikusöök hotellis. Sõit läbi Leedu ja Läti Eestisse, tagasi jõuame hilisõhtul.

HINNAS SISALDUB:
– mugavustega buss;
– giid-reisisaatja teenus;
– majutus Prahas mugavustega hotellis või noortehostelis
– hommikusöögid Prahas;
– mugavustega hotell Poolas;
– hommikusöögid Poola hotellis;
– majutus mugavustega hotell Varssavis;
– ekskursiooniprogrammid Prahas ja Karlštejnis.

Reisijal peab kaasas olema kehtiv pass või ID kaart

Reisi hind kehtib kuni 17-aastastele (17 kaasa arvatud), vanematele küsi pakkumist!

 

Pakume nii tervise- kui reisitõrkekindlustust, küsi pakkumist!

MIS ON REISIKINDLUSTUS JA MIS ON REISITÕRKEKINDLUSTUS?
Reisikindlustuse kõige olulisem osa on meditsiiniabi kindlustus, mis katab välisriigis alanud haigusega või õnnetusjuhtumiga seotud ravikulud.
Lisaks tervisekindlustusele on võimalik valida ka reisitõrkega kindlustust, see tähendab seda, et kui laps viimasel hetkel enne reisi haigestub või juhtub mõni õnnetus temaga või lähedastega, siis kindlustusfirma kompenseerib arsti või politseitõendi alusel reisi kogumaksumuse. Reisitõrkekindlustus sisaldab alati ka tervisekindlustust.

 

Broneeri kohe!

  • DD slash MM slash YYYY
  • DD slash MM slash YYYY
  • * Kohustuslikud väljad