×
Sotsiaalmeedia

TALVINE LAPIMAA 4 päeva

Sihtpunkt: SOOME

Hinnad. Universaalne tabel:

Grupi suurus Hind
40+4 saatjat tasuta, hind alates 359.95 EUR / inimene
44+4 saatjat tasuta, hind alates 349.95 EUR / inimene
1. päev
Väljasõit kooli juurest ja kohtumine giidiga D-terminalis  kell 06:45. Kell 07:30 väljub Tallinki Megastar. Saabumine Helsingisse kell 09:30.
Kohe, kui oleme laevalt lahkunud, algab sõit bussiga. Teekonnal Oulusse teeme lühipeatusi. Bussis vaatame jõulufilme ning rühmajuht pajatab lastele lugusid jõuluvana kodust ja Soomest. Õhtul jõuame Oulusse.
Majutus Oulu hotellis Greenstar
2. päev

Kell 08:00 sõidame Oulust Ranuale. Seal külastame ainulaadset polaarloomaaeda, kus võib kohata peaaegu kõiki arktilisi metsloomi: jääkaru, pruunkaru, ilvest, hunti, kaljukassi jne. Loomaaia territooriumil paiknevas Ranua loomaaia lossis asuvad Jussan Paja suveniiripood ja lisaks ka Fazeri kommipood. Ranual on võimalik tellida lõunasöök.

Sõidame tagasi Oulusse . Teaduskeskus Tietomaa külastus.

3. päev

Sõit Rovaniemi lähedal asuvasse Pajakülla ehk Jõuluvanamaale. Ületame koos polaarjoone. Siseneme jõuluvana imemaailma, kus kohtume tõelise jõuluvanaga. Põnevat tegemist leiame ka  jõuluvana postkontorist, kus askeldavad päkapikud. Postkontorist saadame Jõuluvana templi ja margiga tervituskirju oma sõpradele.Vaba aeg einestamiseks, suveniiride ostmiseks ja talverõõmude nautimiseks.

4. päev 

Varajane start kodu poole. Teel teeme peatusi, et einestada ning jalgu sirutada. Õhtuks jõuame Helsingisse, kust kell 19:30 väljub parvlaev Megastar ja kell 21:30 jõuame Tallinnasse.

Tee peal saab süüa.

Tee peal saaks süüa Jyväskylä ABC Palokka. Seal on buffet.

8-12 aastastel on hind 8.90. Suurematel 13,90  Helistame tavaliselt sinna ette ka.

Hind sisaldab:

– laevapiletid
– mugavustega buss
– giid-reisisaatja teenused
– Hotellis Greenstar
— hinnas on hommikusöögid
– Teadukeskus Tietomaa piletid
– Ranua loomaaed
– Ekskursioonid
Lisatasu eest: 
– toitlustus laevas
– kindlustus
– Õhtusöök hotellis 16 eurot
Hinnale lisandub kütuse lisatasu koos CO2 tasuga,  9.80€ reisija kohta.
 NB! Scandinavian Tours jätab endale õiguse teha muudatusi reisi ajakavas.

Reisijal peab kaasas olema kehtiv pass või ID kaart.

Lapimaa on Soome põhjapoolseim osa, mis hõlmab riigi üldpindalast neljandiku. Soome põhjaosa eriline loodus, aastaaegade vaheldumine ning polaaröö ja -päev pakuvad turistidele unustamatuid elamusi. Lapimaa loodus on mitmekülgne ja vaheldusrikas. Kõnnumaa ja ranniku kõrguste vahel on suur erinevus. Lapimaa ja kogu Soome kõrgeim punkt on Halti tundra, mille kõrgus on 1328 m üle merepinna. Lapimaa  kaheksa rahvusparki pakuvad täiel määral põhjamaa looduse eripära ja külluslikku  ilu.

Söökide hinnad:

Hinnakiri liinil Tallinn–Helsingi

Hind / €

Täiskasvanu

Laps 12-17 a.

Laps 6-11 a.

eel-
müügist

laeval

eel-
müügist

laeval

eel-
müügist

laeval

Hommikusöök

18.5

20

9

10

7

9

Hiline hommikusöök

20

23

12

13

11

12

Lõuna/õhtusöök

29,5

32

16

18

13

14

 

Pakume reisitõrkekindlustust, 7.28

MIS ON REISIKINDLUSTUS JA MIS ON REISITÕRKEKINDLUSTUS?
Reisikindlustuse kõige olulisem osa on meditsiiniabi kindlustus, mis katab välisriigis alanud haigusega või õnnetusjuhtumiga seotud ravikulud.
Lisaks tervisekindlustusele on võimalik valida ka reisitõrkega kindlustust, see tähendab seda, et kui laps viimasel hetkel enne reisi haigestub või juhtub mõni õnnetus temaga või lähedastega, siis kindlustusfirma kompenseerib arsti või politseitõendi alusel reisi kogumaksumuse. Reisitõrkekindlustus sisaldab alati ka tervisekindlustust.

 

Broneeri kohe!

  • DD slash MM slash YYYY
  • DD slash MM slash YYYY
  • * Kohustuslikud väljad